SliderSliderSlider

 

کد رویداد : 30292              
وضعیت : برگزار شده
تاریخ شروع : جمعه 26 بهمن 97 Fri 15 February 19
تاریخ پایان : جمعه 26 بهمن 97 Fri 15 February 19
قبل از هر گونه برنامه ریزی و اقدامی، صحت اطلاعات را از برگزار کننده و منبع رویداد، استعلام نمایید.
کشور، شهر و محل برگزاری :
آسیا، خاورمیانه، ایران، استان اصفهان، اصفهان، موسسه نسل فردا
Asia, Middle East, Iran, Isfahan Province, Isfahan
سطح برگزاری : داخلی، استانی
نوع ورودی : آزاد و رایگان
برگزارکننده : موسسه بهار اصفهان(نسل فردا)
اطلاعات تماس : baharesf96@yahoo.com 031-36411015
منبع ذکر رویداد : سایت دبیرخانه سمینار( http://www.bahar.ac.ir/ )

 دوره MBA

زمان برگزاری سمینار شروع دوره MBA؛اصفهان - در محل چهارراه آپادانا-روبروی بانک ملی-موسسه نسل فردا اصفهان - در تاریخ 26 بهمن ماه 97 میباشد .

"چند سال پیش از فردی که در جلسه مصاحبه ورود به دوره ­های MBA شرکت کرده­ بود، پرسیدم هدفش از ورود به دوره MBA چیست؟ پاسخ او این بود :من کارشناسی ارشد مهندسی عمران دارم و در زمینه ­ی تحصیلی ­ام کار می ­کنم. اخیرا متوجه شده ­ام که برای انجام دادن بسیاری از کارها، به مهارت ­ها و توانایی ­هایی نیاز دارم که هیچ­ وقت در دوران تحصیلات خود نیاموختم: مذاکره کردن، مدیریت کارکنانی که زیر نظر من کار می ­کنند، ارتباط با مدیرعامل و مدیران ارشد، ارتباط با مراجعه ­کنندگان و مشتریان شرکت، برنامه ­ریزی برای انجام دادن کارها، تعیین اهداف بلند مدت، تفویض اختیار و فعالیت ­های بیشمار دیگر که بیشتر فعالیت ­های مرا تشکیل داده ­است و برای آنها، هیچ مهارتی در دوران تحصیلم نیاموخته ­ام. بررسی کرده­ ام این توانایی ­ها را از چه طریق می‌ توان به دست ­آورد و در این مسیر با دوره MBA آشنا شدم.همچنین، فردی که رشته تحصیلی‌ اش برنامه­ نویسی کامپیوتر بود، وضعیت کاری خود را چنین توضیح داد:کار اصلی من برنامه ­نویسی بود. با توسعه ­ی کار خود، لازم دیدم که علاوه بر فردی که در برنامه ­نویسی به من کمک می‌ کرد، دو نفر جدید به گروه خود اضافه کنم. بعد از این توسعه­ ی نیروی کار، بخشی از کار من هماهنگی بین وظایف و اختیارات افراد و تعامل با آنان شد. این موقعیت جدید، کار را برای من پیچیده کرد و احساس کردم به توانایی‌ هایی نیاز دارم که قطعا خارج از حوزه ­ی تخصصی من است. دو راه داشتم: یا باید راه آزمون و خطا و صرف هزینه­ ای هنگفت را ادامه می‌ دادم یا اینکه راه آموختن را انتخاب می‌ کردم... و من راه دوم را انتخاب کردم..چنانکه در این مثال ­های واقعی دیدیم بسیاری از کسانی ­که شغلشان ظاهرا مدیریتی نیست، بیشتر فعالیت‌ هایشان نیازمند مهارت ­های مدیریتی است. می‌ توان گفت، نخستین دلیل برای انتخاب دوره MBA آشنایی با مهارت ­هایی است که در تحصیلات نظری دانشگاهی، آنها را سپری نکرده­ ایم؛ اما در فراز و نشیب کار به شدت بدان‌ها نیازمندیم."" از کتاب MBA راهی برای ساختن آینده، نوشته دکتر رحیم فرضی پور

رزرو هتل خدمات ویزا خرید بلیط هواپیما عضویت در دارکوب گزارش اطلاعات اشتباه

تذکر: قبل از هرگونه برنامه ریزی برای حضور و یا اقدامی در رابطه با رویدادها، از مسئولین برگزاری، صحت اطلاعات مورد نظر، شامل زمان، مکان و جزئیات مربوطه را پیگیری نمایید.