SliderSliderSlider

 

کد رویداد : 35898              
وضعیت : 79 روز تا برگزاری
تاریخ شروع : چهارشنبه 29 ارديبهشت 00 Wed 19 May 21
تاریخ پایان : جمعه 31 ارديبهشت 00 Fri 21 May 21
قبل از هر گونه برنامه ریزی و اقدامی، صحت اطلاعات را از برگزار کننده و منبع رویداد، استعلام نمایید.
کشور، شهر و محل برگزاری :
آسیا، جمهوری آذربایجان، باکو، نمایشگاه بین المللی باکو
Asia, Azerbaijan, Baku
سطح برگزاری : خارجی، بین المللی
نوع ورودی : آزاد و رایگان
منبع ذکر رویداد : سایت نمایشگاهی( https://interfood.az/ )

 صنایع غذایی

زمان برگزاری نمایشگاه صنایع غذایی آذربایجان - در محل نمایشگاه بین المللی باکو (آذربایجان) - در تاریخ 29تا 31  اردیبهشت ماه 1400 میباشد .

از نوزدهم تا بیست و یکم ماه مه ، نمایشگاه اکسپو باکو میزبان بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی آذربایجان ، InterFood Azerbaijan 2021 خواهد بود. این یک رویداد روشن در صنعت ، هماهنگی سلیقه ها و نوآوری های جذاب ، کشف روندهای مدرن ، تولد اتحادهای جدید مشارکت.

InterFood آذربایجان یکی از مهمترین مکانهای دیدار با فعالان صنایع غذایی منطقه خزر است که سالانه میزبان هزاران بازدید کننده حرفه ای از بیش از 20 کشور از سراسر جهان است. این نمایشگاه با هدف ترویج محصولات با کیفیت در بازار و برقراری ارتباط مستقیم بین غرفه داران و بازدیدکنندگان برقرار است. تولیداتی مانند شیرینی سازی ، فرآورده های گوشتی ، سبزیجات و میوه جات ، لبنیات ، گوشت و لبنیات ، آب میوه ، چای ، توتون ، مواد غذایی خوشمزه و سایر محصولات غذایی از تولید کنندگان پیشرو در صنعت ، و همچنین تجهیزات برای پردازش میوه ها و سبزیجات ، تجهیزات مارک و موارد بیشتر همه در یک مکان ارائه می شوند.

این نمایشگاه با یک برنامه غنی از رویدادهای اضافی متمایز می شود ، که به شرکت کنندگان امکان می دهد س questionsال کنند ، سعی کنند ، بحث کنند ، ارتباط برقرار کنند و شاهد باز شدن افق های جدید در صنعت غذایی در حال توسعه باشند.

در چارچوب نمایشگاه ، جلسات دو جانبه (B2B) ارائه می شود ، که بستر دیگری برای بحث های رو در رو در مورد فرصت های جدید برای مشارکت و توزیع است.

با حمایت سازمانی حمایت از توسعه جهانگردی و اتحادیه عمومی آشپزی ملی و سرآشپزها. az ، مسابقات قهرمانی کشور آشپزها ، شاه پلوف برگزار می شود. هیئت داوران این مسابقات با سرآشپزهای برجسته ای از سراسر جهان نمایندگی خواهند شد. برای اولین بار این نوع مسابقات گسترده در صنعت آشپزی در آذربایجان برگزار می شود که سهم بزرگی در توسعه مواد غذایی ملی کشور خواهد داشت. برای اولین بار جشنواره Streetfood نیز در برنامه نمایشگاه گنجانده شده است که با ارائه انواع پیشنهادات فست فود بازدید کنندگان را به وجد می آورد.

برای چندین سال ، نمایشگاه InterFood آذربایجان رشد مداوم تعداد غرفه داران را نشان داده است. شرکت کنندگان در نمایشگاه InterFood آذربایجان 2021 ، غرفه داران در بازار به مزیت خود دست می یابند ، زیرا آنها فرصت دیدار و برقراری تماس با بیش از 8000 بازدید کننده را با هدف گفتگو در تجارت دارند. این نمایشگاه به موازات چهاردهمین نمایشگاه بین المللی کشاورزی آذربایجان ، Caspian Agro 2021 برگزار می شود.

این نمایشگاه به طور فعال توسط سازمان های دولتی و بین المللی پشتیبانی می شود. وزارت کشاورزی جمهوری آذربایجان پشتیبانی بی نظیری از این نمایشگاه ارائه می دهد. از زمان تأسیس ، آژانس ایمنی غذایی جمهوری آذربایجان نه تنها حمایت کرده ، بلکه با یک جایگاه در نمایشگاه شرکت کرده است. آژانسهای حمایتی شامل کنفدراسیون ملی کارآفرینان (کارفرمایان) سازمانهای جمهوری آذربایجان ، بنیاد تقویت صادرات و سرمایه گذاری آذربایجان (AZPROMO) ، آژانس توسعه مشاغل کوچک و متوسط ​​جمهوری آذربایجان و سازمان غذا و کشاورزی هستند. سازمان ملل ، FAO.

رزرو هتل اصفهان خرید بلیط هواپیما عضویت در دارکوب گزارش اطلاعات اشتباه

رویداد های مرتبط


تذکر: قبل از هرگونه برنامه ریزی برای حضور و یا اقدامی در رابطه با رویدادها، از مسئولین برگزاری، صحت اطلاعات مورد نظر، شامل زمان، مکان و جزئیات مربوطه را پیگیری نمایید.