SliderSliderSlider

 

کد رویداد : 35904              
وضعیت : 72 روز تا برگزاری
تاریخ شروع : یکشنبه 25 مهر 00 Sun 17 October 21
تاریخ پایان : سه شنبه 27 مهر 00 Tue 19 October 21
قبل از هر گونه برنامه ریزی و اقدامی، صحت اطلاعات را از برگزار کننده و منبع رویداد، استعلام نمایید.
کشور، شهر و محل برگزاری :
آسیا، جمهوری آذربایجان، باکو، نمایشگاه بین المللی باکو
Asia, Azerbaijan, Baku
سطح برگزاری : خارجی، بین المللی
نوع ورودی : آزاد و رایگان
منبع ذکر رویداد : سایت نمایشگاهی( https://exhibitionmakers.com )

 فناوری اطلاعات

زمان برگزاری نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات باکو (BakuTel) آذربایجان - در محل نمایشگاه بین المللی باکو (آذربایجان) - در تاریخ 25 تا 27  مهر ماه 1400 میباشد .

نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات باکو (BakuTel) رویدادی معتبر است که قابلیت های بسیاری در نمایش جدیدترین دستاوردها، تبادل تجربیات و تماس های تجاری دارد. نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات باکو شرکت های بین المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات، دولت و رسانه ها را در یک مکان گرد هم می آورد. این رویداد با در برگرفتن بسیاری از زمینه ها همچون پشتیبانی، گردشگری، آموزش، درمان محلی مناسب برای حداکثر سودآوری، کاهش هزینه ها و مدیریت ریسک به شمار می آید. نمایشگاه همه ساله فعالان، متخصصان و کارشناسان مهم صنعت برای عرضه دستاوردهای مخابرات و فناوری اطلاعات را به خود جذب می نماید. علاوه براین ایده ها و طرح های نوآورانه در آن به نمایش در می آیند و این رویداد بعنوان محلی برای مباحثه و خلق روابط کاری ارزشمند شناخته می شود.

رزرو هتل اصفهان خرید بلیط هواپیما عضویت در دارکوب گزارش اطلاعات اشتباه

رویداد های مرتبط


تذکر: قبل از هرگونه برنامه ریزی برای حضور و یا اقدامی در رابطه با رویدادها، از مسئولین برگزاری، صحت اطلاعات مورد نظر، شامل زمان، مکان و جزئیات مربوطه را پیگیری نمایید.