SliderSliderSlider

 

کد رویداد : 5152              
وضعیت : برگزار شده
تاریخ شروع : جمعه 30 بهمن 94 Fri 19 February 16
تاریخ پایان : جمعه 30 بهمن 94 Fri 19 February 16
قبل از هر گونه برنامه ریزی و اقدامی، صحت اطلاعات را از برگزار کننده و منبع رویداد، استعلام نمایید.
کشور، شهر و محل برگزاری :
آسیا، خاورمیانه، ایران، استان اصفهان، اصفهان، فضای مجازی
Asia, Middle East, Iran, Isfahan Province, Isfahan
سطح برگزاری : داخلی، استانی
نوع ورودی : آزاد و رایگان
برگزارکننده : مدیریت امور اجتماعی سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان
اطلاعات تماس : 09103018313
منبع ذکر رویداد : سایت سازمان رفاهی تفریحی شهرداری اصفهان( http://www.esfahanfarhang.ir )

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان، مدیر امور اجتماعی این سازمان ضمن اعلام این مطلب گفت: این مسابقه با هدف جریان سازی و هوشیار کردن عموم شهروندان و جذب مشارکت گروه های مختلف مردمی در مباحث فرهنگی برنامه ریزی شده است.
محمدحسن مردانی بیان کرد: بیان مهارت های نه گفتن، روش حل مسأله و آگاه سازی نسبت به باورهای غلط در مصرف مواد مخدر به عنوان سه موضوع محوری و مورد توجه مدیریت امور اجتماعی در بخش پیشگیری از اعتیاد است.
وی در ادامه افزود: مدیریت امور اجتماعی سازمان فرهنگی تفریحی در همین راستا مسابقه ای با عنوان "انشانویسی در فضای مجازی" را ویژه قشر دانش آموز برگزار می کند.
وی اظهار کرد: راحت نه گفتن در مقابل پیشنهادات سیگار کشیدن و مصرف مواد مخدر، پیداکردن راه حل مسأله در برخورد با مشکلات و آگاهی از باورهای غلط برای دوری از گرفتار شدن در دام اعتیاد از جمله موضوعات این مسابقه است که علاقه مندان می توانند انشای خود را با موضوعات تعیین شده در قالب 500 کلمه بنویسند.
مدیر امور اجتماعی ادامه داد: علاقه مندان تا 30 بهمن ماه فرصت دارند متن مورد نظر خود را به همراه نام و نام خانوادگی و تاریخ تولد به شماره 09103018313 در قالب شبکه های اجتماعی ارسال کنند.
وی یادآور شد: مبلغ 200 هزار تومان برای هر یک از 10 نفر برتر شرکت کننده در این مسابقه در نظر گرفته شده که به برگزیدگان مسابقه اهدا خواهد شد.

رزرو هتل خدمات ویزا خرید بلیط هواپیما عضویت در دارکوب گزارش اطلاعات اشتباه

تذکر: قبل از هرگونه برنامه ریزی برای حضور و یا اقدامی در رابطه با رویدادها، از مسئولین برگزاری، صحت اطلاعات مورد نظر، شامل زمان، مکان و جزئیات مربوطه را پیگیری نمایید.