SliderSliderSlider

 

کد رویداد : 13262              
وضعیت : برگزار شده
تاریخ شروع : دوشنبه 16 اسفند 1395 Mon 06 March 2017
تاریخ پایان : یکشنبه 22 اسفند 1395 Sun 12 March 2017
قبل از هر گونه برنامه ریزی و اقدامی، صحت اطلاعات را از برگزار کننده و منبع رویداد، استعلام نمایید.
کشور، شهر و محل برگزاری :
اقیانوسیه، استرالیا، سیدنی،
Oceania, Australia, Sydney
سطح برگزاری : خارجی، بین المللی
منبع ذکر رویداد : سایت موسیقی ما( http://www.musicema.com )

این کنسرت که با هدف دیپلماسی عمومی به واسطه هنر و فرهنگ برگزار شد، بار دیگر مورد توجه و ازدحام جمعیت فرهیختگان و هنر دوستان فارسی زبان مقیم و بومی کشور استرالیا قرار گرفت. این برنامه پیش درآمد برنامه هفته دوستی ایران و استرالیا بود که مقرر است از مورخ 20 تا 26 فوریه در شهر ملبورن و 6 تا 12 مارس در سیدنی برگزار شود. همایون شجریان به همراه تعدادی از نوازندگان مطرح موسیقی ایرانی تور کنسرت «هوای گریه» را از چند ماه پیش در تهران، شهرستان‌ها و چند کشور دیگر به صحنه برده بود.

این خواننده‌ی موسیقی سنتی چندی قبل به همراه «سهراب پورناظری» نیز در چند شهر اروپایی به اجرای برنامه پرداخت. این دو هنرمند در برنامه‌اشان در بخش اول ساز و آواز و در بخشِ دیگر گروه‌نوازی موسیقی دستگاهی ایران را اجرا کردند. در اين برنامه‌ها حسین رضایی‌نیا و آیین مشکاتیان (سازهای کوبه‌ای) ، مهیار طریحی (سنتور)،‌ و میلاد محمدی (تار) به اجراي برنامه خواهند پرداخت.

رزرو هتل تهران رزرو هتل مشهد رزرو هتل شیراز رزرو هتل اصفهان رزرو هتل کیش گزارش اطلاعات اشتباه

رویداد های مرتبط


تذکر: قبل از هرگونه برنامه ریزی برای حضور و یا اقدامی در رابطه با رویدادها، از مسئولین برگزاری، صحت اطلاعات مورد نظر، شامل زمان، مکان و جزئیات مربوطه را پیگیری نمایید.