SliderSliderSlider

 

(ReAnimania)
کد رویداد : 35887              
وضعیت : برگزار شده
تاریخ شروع : شنبه 03 آبان 99 Sat 24 October 20
تاریخ پایان : جمعه 09 آبان 99 Fri 30 October 20
قبل از هر گونه برنامه ریزی و اقدامی، صحت اطلاعات را از برگزار کننده و منبع رویداد، استعلام نمایید.
کشور، شهر و محل برگزاری :
آسیا، ارمنستان، ایروان
Asia, Armenia
سطح برگزاری : خارجی، بین المللی
نوع ورودی : آزاد و رایگان
منبع ذکر رویداد : https://ilikevents.com( )

 انیمیشن

زمان برگزاری جشنواره انیمیشن ری انیمانیا (ReAnimania) 2020 ایروان  - در محل نمایشگاهی ایروان ارمنستان - در تاریخ 3 تا  9 آبان ماه 99 میباشد .

جشنواره انیمیشن ری انیمانیا (ReAnimania) به زودی به یکی از پُرمتقاضی ترین و مهمترین جشنواره فیلم های انیمیشن جوانان سراسر جهان تبدیل می شود. فراهم نمودن امکان توسعه و پیشرفت هنر انیمیشن، آموزش نسل جدیدی از انیماتورها در سطح جهانی، و ایجاد یک گردهمایی برای به نمایش گذاشتن آثار انیماتورهای کشور ارمنستان در عرصه بین المللی، و همینطور معرفی بهترین فیلم های انیمیشن جهان به مخاطب ارمنستانی، اهداف اصلی این جشنواره به شمار می آید. این جشنواره، جایگاهی برای توسعه، پیشرفت، ترویج و تبلیغ صنعت انیمیشن در کشور ارمنستان و فراتر از مرزهای آن محسوب می شود. این رویداد که به بزرگترین جشنواره انیمیشن در منطقه قفقاز جنوبی تبدیل شده، هر سال بیش از ١٠٠٠ فیلم دریافت می کند و بیش از ١٠٠٠٠ تماشاگر، میهمان، و شرکت کننده از سراسر جهان در آن شرکت می کنند. و هر سال، تعداد شرکت کنندگان این جشنواره در حال افزایش است.

رزرو هتل اصفهان خرید بلیط هواپیما عضویت در دارکوب گزارش اطلاعات اشتباه

رویداد های مرتبط


تذکر: قبل از هرگونه برنامه ریزی برای حضور و یا اقدامی در رابطه با رویدادها، از مسئولین برگزاری، صحت اطلاعات مورد نظر، شامل زمان، مکان و جزئیات مربوطه را پیگیری نمایید.