SliderSliderSlider

 

(CTE)
کد رویداد : 36039              
وضعیت : 192 روز تا برگزاری
تاریخ شروع : چهارشنبه 26 آبان 00 Wed 17 November 21
تاریخ پایان : جمعه 28 آبان 00 Fri 19 November 21
قبل از هر گونه برنامه ریزی و اقدامی، صحت اطلاعات را از برگزار کننده و منبع رویداد، استعلام نمایید.
کشور، شهر و محل برگزاری :
آسیا، جمهوری آذربایجان، باکو، نمایشگاه بین المللی باکو
Asia, Azerbaijan, Baku
سطح برگزاری : خارجی، بین المللی
نوع ورودی : آزاد و رایگان
منبع ذکر رویداد : سایت نمایشگاهی( https://exhibitionmakers.com )

محیط زیست

زمان برگزاری نمایشگاه محیط زیست باکو (CTE) آذربایجان - در محل نمایشگاه بین المللی باکو (آذربایجان) - در تاریخ 1126 تا 28 آبان ماه 1400 میباشد .

نمایشگاه محیط زیست باکو (CTE) تنها رویداد در زمینه محیط زیست و حفاظت از محیط زیست در مناطق دریای خزر و قفقاز می باشد. این نمایشگاه شرکت های داخلی و خارجی این حوزه را گرد هم می آورد. شرکت در این نمایشگاه به شما امکان این را می دهد تا شرکای جدید بیابید، به تجزیه و تحلیل وضعیت بازار و گفتگوهای سازنده با مصرف کنندگان بپردازید.شما می توانید از این نمایشگاه به عنوان ابزاری برای توسعه تجارت خود در جمهوری آذربایجان استفاده کرده و همچنین فرصت استفاده از کمپین تبلیغاتی گسترده که از قبل، همزمان با نمایشگاه به راه می افتد را به دست آورید. شما این فرصت را کسب می کنید تا آخرین پیشرفت ها در زمینه حفاظت از محیط زیست، فناوری های زیست محیطی، توسعه پایدار، محیط زیست و توسعه پایدار اطلاعاتی را به دست آورید.

رزرو هتل اصفهان خرید بلیط هواپیما عضویت در دارکوب گزارش اطلاعات اشتباه

رویداد های مرتبط


تذکر: قبل از هرگونه برنامه ریزی برای حضور و یا اقدامی در رابطه با رویدادها، از مسئولین برگزاری، صحت اطلاعات مورد نظر، شامل زمان، مکان و جزئیات مربوطه را پیگیری نمایید.