SliderSliderSlider

 

WESTERN FOODSERVICE & HOSPITALITY EXPO
کد رویداد : 36382              
وضعیت : برگزار شده
تاریخ شروع : یکشنبه 31 مرداد 1400 Sun 22 August 2021
تاریخ پایان : سه شنبه 02 شهریور 1400 Tue 24 August 2021
قبل از هر گونه برنامه ریزی و اقدامی، صحت اطلاعات را از برگزار کننده و منبع رویداد، استعلام نمایید.
کشور، شهر و محل برگزاری :
قاره آمریکا، آمریکای شمالی، کالیفرنیا، شهر آناهایم Anaheim Convention Center
Americas, North America, California
سطح برگزاری : خارجی، بین المللی
نوع ورودی : آزاد و رایگان
برگزارکننده : Clarion Events Ltd
اطلاعات تماس : 3769 767 121 (0) 44+ پست الکترونیکی info@clarionevents.com
منبع ذکر رویداد : سایت نمایشگاهی( https://12expo.com )

 خدمات غذایی

زمان برگزاری نمایشگاه خدمات غذایی و مهمان نوازی غربی WESTERN FOODSERVICE & HOSPITALITY EXPO آمریکا 2021 - در محل شهر آناهایم کالیفرنیای آمریکا - در تاریخ 31 مرداد تا 2 شهریور ماه 1400 میباشد .

نمایشگاه WESTERN FOODSERVICE & HOSPITALITY در آناهایم شهری در ایالت کالیفرنیا در آمریکا برگزار میشود . جالب است بدانید دیزنی لند مشهور در این شهر واقع شده است. رویداد WESTERN FOODSERVICE & HOSPITALITY سالانه می باشد و موضوع اصلی آن صنایع غذایی و مهمانپذیرها است . نمایشگاه وسترن یک رویداد صنعتی جامع است که به رستوران ، خدمات غذا و مهمان داری در منطقه غرب ایالات متحده اختصاص داده شده است . WESTERN FOODSERVICE & HOSPITALITY یک رویداد آموزشی ، تعاملی و سرگرم کننده برای متخصصان رستوران و خدمات غذایی است که می خواهند در این صنعت به روز باشند. بیایید و آشپزهای برجسته ما را ببینید ، نمایش آشپزی آنها را تماشا کنید و نمونه های آنها را بچشید. در بخش محصولات نوآوری ها و جدیدترین محصولات را مشاهده کنید . برنامه های VIP نمایشگاه Western Foodservice & Hospitality Expo دو فرصت برای شرکت به عنوان یک VIP را ارائه می دهد! آیا در سازمان خود تصمیم به خرید می گیرید یا تأثیر می گذارید؟ آیا در ۱۲ ماه آینده فرصتی برای خرید دارید؟ در این صورت ممکن است یکی از این برنامه ها برای شما مناسب باشد!

رزرو هتل اصفهان خرید بلیط هواپیما عضویت در دارکوب گزارش اطلاعات اشتباه

رویداد های مرتبط


تذکر: قبل از هرگونه برنامه ریزی برای حضور و یا اقدامی در رابطه با رویدادها، از مسئولین برگزاری، صحت اطلاعات مورد نظر، شامل زمان، مکان و جزئیات مربوطه را پیگیری نمایید.