SliderSliderSlider

 

AGROTEKNIKK 2021
کد رویداد : 36948              
وضعیت : برگزار شده
تاریخ شروع : پنج شنبه 04 آذر 1400 Thu 25 November 2021
تاریخ پایان : یکشنبه 07 آذر 1400 Sun 28 November 2021
قبل از هر گونه برنامه ریزی و اقدامی، صحت اطلاعات را از برگزار کننده و منبع رویداد، استعلام نمایید.
کشور، شهر و محل برگزاری :
اروپا، نروژ، Norges Varemesse
Euro, Norway
سطح برگزاری : خارجی، بین المللی
نوع ورودی : آزاد و رایگان
منبع ذکر رویداد : سایت نمایشگاهی( https://12expo.com/ )

 کشاورزی

زمان برگزاری  نمایشگاه ماشین آلات کشاورزی نروژ  - در محل نروژ - در تاریخ 4 تا 7 آذر ماه 1400  میباشد .

نمایشگاه ماشین آلات کشاورزی نروژ با نام AGROTEKNIKK بزرگترین و مهمترین مکان ملاقات کشاورزی در کشور اروپایی نروژ است. جدیدترین ماشین آلات و تجهیزات صنعت کشاورزی را پیدا کنید ، با حرفه ای های صنعت کشاورزی ملاقات کنید. بیایید با حضور در رویداد AGROTEKNIKK به روز باشیم تا با هم بتوانیم به تولید مواد غذایی در کلاس بین المللی بپردازیم.
بزرگترین و مهمترین مکان ملاقات کشاورزی در Agroteknikk توسط انجمن واردکنندگان تراکتور و ماشین آلات کشاورزی در سال ۱۹۹۷ تأسیس شد. از آن زمان به بعد ، نمایشگاه از نظر وسعت ، مساحت و تعداد بازدیدکنندگان رشد کرده و امروزه بزرگترین و مهمترین مکان دیدار در کشور نروژ برای کشاورزی است.در سال ۲۰۱۸ این نمایشگاه تقریباً ۳۴۰۰۰ بازدید کننده داشت و ۲۰۰ غرفه در مساحت تقریبی ۴۰۰۰۰ متر مربع فعالیت داشتند. این نمایشگاه هر سه سال یک بار فقط برگزار می شود و کشاورزان ، واردکنندگان ماشین های کشاورزی ، تولید کنندگان ابزارآلات ، فروشندگان ، خرده فروشان و عمده فروشان ، جوانان کشاورز ، مدارس کشاورزی ، مشاوران ، سیاستمداران ، سازمان ها ، مطبوعات کشاورزی و غیره در آن حضور دارند.

رزرو هتل اصفهان خرید بلیط هواپیما عضویت در دارکوب گزارش اطلاعات اشتباه

رویداد های مرتبط


تذکر: قبل از هرگونه برنامه ریزی برای حضور و یا اقدامی در رابطه با رویدادها، از مسئولین برگزاری، صحت اطلاعات مورد نظر، شامل زمان، مکان و جزئیات مربوطه را پیگیری نمایید.